Petr Vichnar doporučuje terasu z WPC: Hoši, děkujem! (Zobrazit další reference)

Petr Vichnar doporučuje terasy z WPC: Hoši, děkujem! Před časem jsme se rozhodli, že si „zasponzorujeme“ terasu na zahradu. Naše volba padla na vaši firmu a já mohu začít „komentovat“(...) Výsledek jejich snažení je skvělý a i když naše terasa „nepřepíše dějiny“, nám rozhodně velmi zpříjemní další dny tohoto léta i těch, která přijdou, protože tenhle výkon má životnost 25 let. To je zaručeno smluvními podmínkami !!! Takže já bych vaši firmu rozhodně poslal na nejvyšší stupeň vítězů a s radostí jí zavěsil zlatou medaili na krk.

Už pár let komentuji v České televizi vrcholové okamžiky našeho sportu. Vím jak je důležité složení týmu, který sportovce dovede k úspěchu, jak je rozhodující najít dobrého trenéra, stanovit priority, rozvrhnout přípravu a v neposlední řadě dnes najít osvíceného sponzora.

Před časem jsme se rozhodli, že si „zasponzorujeme“ terasu na zahradu. Naše volba padla na vaši firmu    a já mohu začít „komentovat“:
Zázemí jsme našli v pražských Štěrboholích, kde má tento věhlasný tým svoji pobočku. Generálním manažerem se nám stal pan Hromek, který perfektně vysvětlil všechny možnosti jejich produktu a vypracoval tréninkový plán.


Přípravy se ujal tým vedený panem Pospíšilem, začaly se budovat přesně stanovené taktiky a byla radost pozorovat, jak se tahle sehraná parta pustila do boje o „medaile“.

Výsledek jejich snažení je skvělý a i když naše terasa „nepřepíše dějiny“, nám rozhodně velmi zpříjemní další dny tohoto léta i těch, která přijdou, protože tenhle výkon má životnost 25 let. To je zaručeno smluvními podmínkami !!!
Takže já bych vaši firmu rozhodně poslal na nejvyšší stupeň vítězů a s radostí jí zavěsil zlatou medaili na krk.

HOŠI, DĚKUJEM!!!

Petr Vichnar, sportovní komentátor

Terasa Emo palisandr Petra Vichnara Petr Vichnar na své nové terase Emo palisandr


Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference