Oslavte narozeniny WoodPlastic® v terasových centrech! (Zpět na výpis článků)

Česká značka teras, plotů a obkladů WoodPlastic® slaví narozeniny! Oslavte je s námi - vyrazte již tento víkend do Terasových center či za certifikovaným montážním partnerem ve Vašem kraji. Od 26. do 29.5.2016 je pro Vás připravena speciální narozeninová akce na terasová prkna WoodPlastic®.

V Terasových centrech otevřeno celý narozeninový víkend!

Během narozeninového víkendu 28. až 29.5. 2016 navíc můžete využít výjimečně prodloužené otevírací doby ve všech terasových centrech WoodPlastic® v ČR (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava), vzorkovnách Garden 6 v Praze a Morávka v Brně.

•    So 28.5.2016, 9-15.00 hod.
•    Ne 29.5.2016, 9-12.00 hod.

Pozn.: Doporučujeme předběžnou telefonickou dohodu z důvodu zajištění osobní konzultace.

Kde se dozvědět více o uvedené akci?

Kontaktujte montážní partnery z MojeTerasa.cz - ZDE či terasových center - ZDE (www.terasove-centrum.cz.).Těšíme se na Vás!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference