Otevřen nový terasový showroom Morávka v Brně. Nyní speciální akce! (Zpět na výpis článků)

Nenechte si ujít otevření nového showroomu Morávka v centru Brna, který nabízí především české terasy a ploty WoodPlastic® či hliníkové pergoly. Showroom otevírá partner MojíTerasy - spol. TERMOK EKO s.r.o.

terasový showroom morávka

Nový terasový showroom Morávka v centru Brna

Nový showroom můžete navštívit už v pátek 17.7. 2015 od 10 do 19 hodin, kdy poprvé otevírá své brány návštěvníkům. V nabídce jsou zejména terasy a ploty WoodPlastic (české výroby), ale i hliníkové pergoly. Výběr Vám usnadní široká škála vyvzorovaných produktů. Terasy si proto můžete prohlédnout v nejrůznějších zajímavých tvarech i kombinacích, navíc v přirozeném venkovním prostředí. Těšit se můžete i na speciální akci při příležitosti oficiálního otevření showroomu.

showrroom Morávka - klipy a vruty zdarma

Navštivte nový showroom a využijte speciální akci! Zakupte terasová prkna WoodPlastic® a získejte nerezové klipy a vruty k terase ZDARMA. Úspora činí až 12 % z celkových nákladů na materiál!

Akce platí pouze od soboty 18.7. 2015 do neděle 26.7.2015 pouze v showroomu Morávka. Přesné podmínky akce najdete pod článkem nebo v přiloženém letáku.

Kde najdete showroom Morávka

Showroom Morávka

 • TERMOK EKO s.r.o.
 • Heršpická 7, 639 00 Brno
 • (Mezi AZ-Tower, velkoobchodem JIP a M-Palácem, přímo u hotelu Morávka

Otevírací doba

 • ÚT, ST, PÁ: 10.00 – 18.00 hod.
 • ČT: 10.00 – 19.00 hod.
 • SO: 10.00 – 15.00 hod.
 • V době mezi 12:00 - 16:00, v NE A PO - pouze po předchozí telefonické dohodě.

Kontakty

 

Leták ke stažení - zde akcni-letak

Přesné podmínky akce

 • Akce platí pouze od soboty 18.7. 2015 do neděle 26.7.2015 pouze v showroomu Morávka.
 • Akce platí pouze pro produkty KLIP START + VRUT, KLIP STANDARD + VRUT, KLIP DVOJITÝ + VRUT, a to v množství odpovídajícím velikosti zakoupené terasy WoodPlastic® řady PREMIUM či MAX; akční cena se vztahuje pouze na klipy a vruty, nikoliv na terasová prkna či jiné příslušenství.
 • Akce platí při zaregistrování zákazníka u společnosti TERMOK EKO do neděle 26.7.2015. Zboží (terasu včetně příslušenství) je nutné vyzvednout nejpozději do 31. 8. 2015.
 • Pro více informací kontaktujte prodejce.

 

 

 

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference