Nový sklad a výdejní adresa! (Zpět na výpis článků)

POZOR! Od 1. července 2012 nová adresa skladu a výdejního místa: Bukovany 181, Týnec nad Sázavou.

MojeTerasa nabídne od 1. července 2012 svým zákazníkům větší výdejní prostory.
Z důvodu nárůstu skladových zásob a pro zkvalitnění výdeje zboží se bude náš sklad stěhovat do větších prostor na novou adresu:   Bukovany 181, Týnec nad Sázavou. Zákazníky a partnery zde čeká zrychlení výdeje zboží a dostatek prostoru pro logistiku.

Výdej zboží bude probíhat neomezeně až do středy 28. června ještě z původní adresy: Mrač 270, ve čtvrtek již jen částečně během dopoledne, v pátek 30.6. bude výdej zavřen. Od pondělí 2. července výdej zboží již jen z nové adresy:

Bukovany 181, Týnec nad Sázavou.GPS: 49°49'28.970"N, 14°37'19.099"E

Prosíme o trpělivost s řešením objednávek během stěhování.  Věříme, že nové prostory nabídnou všem komfortnější zázemí a kvalitnější servis.

Váš team Woodplastic®.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference