Nové terasové centrum v Českých Budějovicích (Zpět na výpis článků)

Terasové centrum WoodPlastic® mohou nově zákazníci navštívit také v Českých Budějovicích! Zájemci o terasy z Jižních Čech si tak konečně mohou svou vysněnou terasu vybrat pohodlně bez dlouhých cest.

Vyberte si z vyvzorovaných produktů!

Terasové centrum Vám pomůže se vším, co si jen každý budoucí majitel terasy může přát. Vybrat si zde můžete nejen ideální typ, design a barvu terasových prken, ale i bazén či vířivku, včetně zastřešení. Vše navíc můžete vidět naživo, a to i ve venkovním prostředí. Odborníci Vám pomohou i se samotnou montáží terasových prken WoodPlastic®.

Těšíme se na Vás každý všední den od 8.00 do 17.00 hod.

Návštěvy během soboty, neděle či v jiných časech, jsou rovněž možné, a to po telefonické konzultaci na tel. +420 777 796 446.

Kde nás najdete?

Terasové centrum České Budějovice

ESPRIT-M, s.r.o.
Rudolfovská tř.350/160
370 01 České Budějovice
Česká republika

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní osoba: Antonín Mikulejský
Telefon: +420 777 796 446
E-mail: antonin.mikulejsky@mojeterasa.cz


Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference