Nová aplikace WoodPlastic® ke stažení (Zpět na výpis článků)

WoodPlastic® vydává historicky svou první aplikaci pro tablety!

Nenechte si ujít novou aplikaci pro tablety, kterou vydává společnost WoodPlastic®, český výrobce teras a plotů z materiálu WPC.

Ačkoliv je 1.4., není to apríl! Stahujte si novou aplikaci WoodPlastic® a prohlédněte si celou naši kolekci teras a plotů a ještě něco navíc.

Podporovanými platformami jsou iOS a Android.

Aplikaci WoodPlastic® bude výrobce pravidelně obohacovat o novinky, fotografie z realizací a jiné aktuality. Máte se tak již brzy na co těšit:)

Aplikace je ke stažení zde:

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference