NEJKRÁSNĚJŠÍ ČTVRŤ NIGERIJSKÉ METROPOLE OZDOBÍ 350 M² OBKLADŮ WOODPLASTIC® (Zpět na výpis článků)

Expanze společnosti WPC - Woodplastic pokračuje. Nové budovy rozsáhlého rezidenčního komplexu Imperial Vista v nigerijském hlavním městě Abuje jsou právě nyní osazovány WPC obkladovými profily ECO v palisandrovém odstínu designu FOREST.

Vedle atraktivního a přirozeného vzhledu obkladů byl nigerijský zadavatel nucen při výběru dodavatelské firmy zohlednit především stálost a odolnost materiálu v náročných klimatických podmínkách, garanci dlouhé životnosti a zároveň i minimální potřebu údržby.

Výstavba rozsáhlého jedenáctihektarového komplexu v prestižní lokalitě obklopené zelení patří k nejambicióznějším urbanistickým počinům v nigerijské metropoli posledních let. Česká společnost Woodplastic se v současné době podílí svými výrobky na projektech v bezmála 40 zemích celého světa.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference