Navštivte rozšířené Terasové centrum v Ostravě (Zpět na výpis článků)

Terasy WoodPlastic jsou po Praze a Brně nově k vidění i v Ostravě!

Navštivte Terasové centrum v Ostravě již příští týden. Od čtvrtka 31.7. do čtvrtka 7.8. probíhá v TC Ostrava speciální akce pouze při příležitosti jeho znovuotevření.

Při objednání terasy WoodPlastic získáte KLIPY A VRUTY ZDARMA! Ušetřit tak můžete až 12 % nákladů. Pro návštěvníky bude v TC otevřeno každý všední den od 8-15 hodin včetně víkendu 2.-3.8.2014 od 8-12 hod. Doporučujeme telefonickou domluvu předem.

Tato akce platí pouze v TC Ostrava ve dnech 31.7.-7.8.2014.

V terasovém centru najdete nejen prodejní místo a vyvzorované terasy, ale i sklad a odborníky připravené pomoci vám s otázkami ohledně stavební připravenosti či montáže. Terasu si rovněž můžete nechat rovnou nainstalovat našimi specialisty.

Kontakty:

Kvalitní terasa s.r.o.
Štramberská 515/45
703 00  Ostrava
Česká republika


Tel: +420 602 524 043
e-mail: reha@kvalitni-terasa.cz

web: www.kvalitní-terasa.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference