MojeTerasa
Hlavní partner WoodPlastic
Dnes je 18. července 2024, svátek má Drahomíra / Drahomír, pranostika na dnešní den: O svatém Kamilu slunce má největší sílu.

Luxusní hotel v Saúdské Arábii vsadil na českou terasu od WPC – WoodPlastic

Redakce
30. 9. 2021
Terasa Terafest® od WPC - WoodPlastic, hotel Shangri-la, Saúdská Arábie

Nová atraktivní terasa Terafest® od české společnosti WPC – WoodPlastic začne brzy sloužit hostům jednoho z nejluxusnějších ubytovacích zařízení na Blízkém východě, hotelu Shangri-la v saudskoarabské Džiddě.

Projektanty téměř čtvrt kilometru vysokého hotelu ve městě Džidda (Jeddah) zaujala široká česká prkna Terafest® Max Star v barevném odstínu Cedar, která dokážou svou kvalitou a stylem přispět k pocitu mimořádné úrovně hotelových služeb pro tu nejnáročnější klientelu.

Velký důraz byl při výběru kladen i na to, aby terasa dokázala dlouhodobě a bez problémů obstát v náročných klimatických podmínkách, včetně vysoké vlhkosti vzduchu a průměrných ročních teplot přesahujících 30 ֯C.

Terasa o celkové ploše bezmála 1 000 m², situovaná nad novým nábřežím s kouzelnou vyhlídkou na západy slunce nad Rudým mořem, zahrnuje odpočinkovou zónu s vodní plochou, vyvýšenými záhony, pergolami, barem a stylovým posezením.

Společnost WPC – WoodPlastic se sídlem ve středočeských Bukovanech je předním evropským výrobcem teras, plotů a obkladů stěn z patentovaného kompozitu dřeva a vysokohustotního polyethylenu. Její bezúdržbové výrobky řady Terafest® vynikají mimořádnou odolností, dlouhou životností a reprezentativním designem.

Díky síti certifikovaných partnerů dokáže společnost navrhnout, dodat a nainstalovat WPC prvky u rodinných domů, ve firmách, ale i v případě městského mobiliáře. Výrobce poskytuje na své terasy až 25letou záruku. Jeho produkty oceňují zákazníci ve více než 30 zemích světa, včetně řady zájemců z České republiky a Slovenska.

Terasa Terafest® od WPC – WoodPlastic, hotel Shangri-la, Saúdská Arábie