Který slunečník na terasu?

Podívejme se na jeden z posledních trendů, a tím jsou venkovní slunečníky. Ty vám pomohou užít si parné léto na vaší zahradě bez nějaké újmy na zdraví, které může ostré slunce způsobit.

Mnoho lidí má rádo letní aktivity, ale jen málokdo si uvědomuje, jak může být slunce škodlivé. To je hlavní důvod proč by jste měli investovat do ochrany před sluncem. Pod slunečníkem si můžete v klidu užít čerstvý letní vzduch bez jakýchkoliv obav.

Malý slunečník

Slunenčník Panda

Pokud potřebujete zakrýt pouze menší prostor, malý slunečník vám na to bude stačit. Snažte se invetovat své peníze do kvalitních produktů, které vám zajistí dokonalou ochranu. Jsou designovány tak, aby se bez problémů vlezly na balkón nebo na menší terasu nebo verandu. Navíc jsou velmi lehké, takže manipulace není problém ani pro jednu osobu.

Velké zahradní slunečníky

Tyto velké slunečníky jsou skvělým řešením na zahradu nebo na velkou terasu. Jejich nejčastější použití asi je na zakrytí stolu, pokud budete chtít v létě obědvat venku. Hlavně je musíte pořádně upevnit a zajistit, protože jsou kvůli své velikosti náchylné na vítr.

Obří slunečníky

Pokud máte velkou zahradu a potřebujete pokrýt slunečníkem skutečně velký prostor, je lepší si místo dvou velkých koupit radši jeden obří slunečník. K manipulaci budete potřebovat alespoň dva lidi, protože je skutečně těžký. Další nevýhodou je jeho vysoká cena. Ta se pohybuje v přepočtu klidně kolem 15-20 tisíci kč. Samozřejmě se dá pořídit i podstatně levnější, ale to už jde na úkor kvality. Pořád jsou ale levnější než pergoly, které se pro únik před sluncem taky hojně využívají.

Slunečník nad bazén

Pokud máte na zahradě bazén a trávíte v něm podstatnou část léta, měli by jste si ho opatřit slunečníkem. Nad bazén se instaluje do speciálního ramena, díky kterému je plně otočný a zajistí vám ochranu při každé poloze slunce. Samozřejmě je můžete použít taky na terasu nebo na balkón, ale pro tento účel jsou až zbytečně drahé.

Houpačka Monte Carlo
převzato:hyperbydlení.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference