Jak vybrat ten správný slunečník na terasu (Zpět na výpis článků)

Slunečník Vám může zpříjemnit horké dny. Na našem trhu je široká nabídka slunečníků v různých cenových relacích, ale také v různé kvalitě. Na co si při výběru dávat pozor? Poradíme Vám v našem článku.

Základem je správná velikost slunečníku

jaký slunečník na terasu

Slunečník by měl chránit nejen proti slunečním paprskům a poskytovat kvalitní ochranu před přímým UV zářením, ale měl by především vyhovovat Vašim potřebám. „Zákazníci často přicházejí s požadavkem na malý nebo naopak velký slunečník, kulatý nebo dřevěný a odcházejí s úplně jiným“ říká Jan Kadleček ze společnosti TEEK, která je výhradním distributorem světoznámé švýcarské značky slunečníků Glatz. „U každého zákazníka se ujistíme, že dostává to nejvhodnější, poskytneme mu maximum informací, i kdyby to mělo znamenat, že si od nás slunečník nakonec nekoupí a zvolí jinou variantu stínění.“, dodává Jan Kadleček.

Kvalita potahu na prvním místě

Pokud máte opravdu slunečnou terasu, kde je potah slunečníku vysoce namáhán, doporučujeme zvážit zakoupení slunečníku s vyšší kvalitativní třídou potahové látky. Značka Glatz nabízí každý slunečník dokonce v profesionální kvalitě potahu, výhodou je i to, že můžete vybírat z desítek různých barev. Profesionální potah má nejvyšší možný stupeň světlostálosti a slouží i jako ochrana proti dešti, což běžné potahy nemají.

Kvalitní značka nabízí náhradní díly i servis

jaký slunečník na terasu

Při koupi slunečníku tedy hledejte nejen správný rozměr a kvalitu potahu, ale zeptejte se taky na možnost případné dodávky náhradních dílů – nikdy nevíte, kde budete potřebovat náhradní kličku nebo ztracenou spodní tyč. Ptejte se i na možnost případného servisu, a to zejména u velkých bočních slunečníků.

Půjčte si slunečník na vyzkoušení

O slunečníku si od prodejce vyžádejte maximum informací, dobře si jej prohlédněte, a nejlépe i vyzkoušejte již při nákupu. Někteří prodejci Vám vybraný slunečník dokonce i zapůjčí domů na vyzkoušení, jak říká Jan Kadleček (TEEK): „Zákazníkům poskytujeme možnost zapůjčení námi prodávaných modelů ve vyšší kategorii. Mohou si tedy daný model vyzkoušet u sebe na terase a být si 100% jistí, že dostanou skutečně pouze to, co potřebují“

NÁŠ TIP: Pokud máte prostor, pořiďte si slunečník boční – plochu slunečníku využijete na maximum, stojná noha je totiž, jak již název napovídá, mimo středovou osu.

Široký výběr slunečníků a kompletního příslušenství Glatz a dalších značek najdete na www.teek.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference