JAK FUNGUJÍ SLUŽBY SPOLEČNOSTI WPC – WOODPLASTIC BĚHEM KORONAVIROVÉ KRIZE (Zpět na výpis článků)

Vážení zákazníci, dovolte mi, abych Vás tímto ujistil, že veškeré naše služby, včetně návrhů teras, prodeje prken a finálních montáží jsou Vám i nadále k dispozici bez zásadnějších změn.

Na aktuální vývoj situace zapříčiněné epidemií koronaviru se snažíme reagovat s rozvahou a zároveň co nejefektivněji. Naší prioritou je zajistit bezpečí jak pro Vás, tak pro naše zaměstnance a spolupracovníky. Momentálně jsme přistoupili k omezení přímého fyzického kontaktu při výběru a objednávání našich výrobků.

Přijatá opatření nemají žádný vliv na Vaši příležitost pořídit si novou terasu. Naopak. Nabízíme Vám šanci využít tu správnou dobu a svůj volný čas tím nejlepším způsobem. Zařiďte si terasu z bezpečí domova, v klidu a přesně podle svých představ.

Specialisté WoodPlastic® jsou Vám právě nyní k dispozici a budou se Vám individuálně a zdarma věnovat. Pomůžou Vám s výběrem, objasní detaily, poradí správný postup a vypracují bezplatný návrh terasy i nezávaznou kalkulaci.

Kontaktovat je můžete telefonicky nebo e-mailem: https://www.woodplastic.cz/prodejci/

Jakmile si vyberete, naši zkušení a poučení montážníci jsou připraveni přijet na místo a nainstalovat Vám novou terasu ihned nebo kdykoli po dohodě.

I přes probíhající celorepublikovou karanténu máme stále otevřeno pro živnostníky a odborníky na montáže teras. Ti si u nás mohou zakoupit potřebný materiál a následně terasy při maximálním dodržování všech bezpečnostních opatření zákazníkům nainstalovat.

S přáním dobré mysli a pevného zdraví

Zdeněk Hoštička, obchodní ředitel společnosti WPC – WoodPlastic

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference