Inspirujte se elegantními terasami MAX (Zpět na výpis článků)

Hledáte už dlouho elegantní terasová prkna s rychlou pokládkou, ale dlouhou životností? Terasy MAX jsou tím pravým právě pro Vás. Inspirujte se v našem článku s fotogalerií.

Extra široká prkna pro výjimečný vzhled terasy

Terasy MAX z materiálu WPC jsou díky své extra šířce téměř 20 cm perfektní volbou pro každého, kdo hledá neokoukaný moderní design. Vybírat můžete hned ze dvou typů povrchu, a to drážkovaných prken MAX STAR či teras MAX FOREST s nevšedním embosovaným vzhledem. Ať už se rozhodnete pro drážkovanou klasiku nebo oblíbené nepravidelné embosování, výsledek bude úchvatný.

Terasy MAX STAR CEDAR
Terasy MAX STAR PALISANDER Terasy MAX STAR CEDAR

Rychlá montáž  a méně spojovacího materiálu

Také z hlediska montáže mají široká prkna své výhody. Při instalaci využijete méně spojovacího materiálu než u terasových prken běžných rozměrů a i samotná instalace je mnohem rychlejší. Terasa vypadá v ploše velmi elegantně i pro nižší počet spár na terase.

dřevoplastové terasy MAX FOREST PALISANDER
Terasy MAX FOREST PALISANDER Terasy MAX FOREST PALISANDER

Terasy MAX až v 6 barvách

Zvolit si můžete hned ze 6 barev - CEDAR, TEAK, PALISANDER, WENGE, INOX či EBEN. Díky promyšlenému složení a moderní technologii zaručuje výrobce WPC - WOODPLASTIC a.s. dlouhotrvající krásnou barvu bez šednutí (samozřejmě bez jakýchkoliv nátěrů).

terasy MAX FOREST CEDAR
terasy MAX FOREST EBEN terasy MAX FOREST CEDAR

Zaujaly Vás terasy MAX? Kontaktujte nás!

Zdroj: realizace partnerů MojeTerasa.cz - Stadore spol. s.r.o., Darek Pospíšil, Terasy Plzeň, AZ TERRA s.r.o.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference