Honza Lásko, kajakář na divoké vodě, doporučuje terasy WoodPlastic (Zpět na výpis článků)

Jeden z nejlepších světových kajakářů na divoké vodě realizoval terasu WoodPlastic. A svoji volbu si nemůže vynachválit.

Honza Lásko je přední český kajakář a extrémní sportovec. Neklade však vysoké nároky pouze sám na sebe, ale i na své okolí a zejména na věci, kterými se obklopuje.

Nejinak tomu bylo, když vybíral materiál pro svoji zbrusu novou terasu u své dřevostavby: "Jezdím po celém světě a snažím se objevovat nové vodopády, peřeje a krásné řeky ve všech koutech naší planety. Můj sport je považován za extrémní a skutečně je zde velké riziko potencionálních problémů. Proto používám to nejlepší možné vybavení a to jsem si tak nějak přenesl i do normálního života. Rád používám věci, které jsou spolehlivé a fungují. Byl jsem nadšen, když jsem našel produkty od firmy WoodPlastic®, které moje požadavky o spolehlivosti 100% splňují."

Ještě předtím, než objevil českého výrobce WPC teras, si však Honza přál terasu ze dřeva: "Řešil jsem jen, jestli jít do lokální dřeviny jako za starých časů nebo do exotiky. Plastová prkna, která jsem viděl, sice vydrží déle než dřevo, ale vypadala opravdu uměle a nehezky. A tak vždy, když jsem viděl novou terasu ze dřeva, tak jsem se znovu ujišťoval, že jsem se rozhodl správně."

Jenže, jak se realizace blížila a jak Honza čím dál tím více studoval vlastnosti teras ze dřeva, začaly se pomalu objevovat různé "vykřičníky" ohledně potencionálních problémů se dřevem v budoucnu.: "Nakonec jsem zjistil, že starost o prkna je mnohem větší, než jsem si myslel. A jelikož trávím spoustu dní v roce mimo Evropu, nemůžu trávit hodiny navíc starostí o terasu. A tak jsem se nakonec díky internetu a doporučení  dostal na stránky firmy WoodPlastic® a objevil prkna z dřevoplastu."

Honza následně navštívil terasové centrum v pražských Štěrboholích, kde se, jak říká, přesvědčil, že prkna z WPC nemusí být jen funkční, ale můžou i velmi dobře vypadat. A jelikož má Honza opravdu rád klasický vzhled dřeva, rozhodl se pro variantu, která se jeho představě nejvíce blíží -  NATURE PLUS ve světle hnědé variantě TEAK.

"A pak již šlo vše jak po drátku. Dohodli jsme se, že realizaci si provedu sám svépomocí. Odborníci ve WoodPlastic® navrhli, kolik budeme potřebovat prken, nosičů a dalších věcí pro úplné dokončení. Za několik dní byla terasa připravená na odvoz a já se mohl pomalu pustit do práce. Velmi příjemný byl už jen fakt, že se do terasových prken nemusí vrtat, a také, že používání klipů na upevnění terasy je snadné a pohodlné."

Honza si svoji terasu postavil sám se svým kamarádem a již těsně po realizaci byl z terasy nadšen.: "Byl jsem příjemně překvapen nejen z celkového vzhledu terasy, ale i z její povrchové úpravy, která je super příjemná a například v dnešních letních vedrech se terasa nepřehřívá jako třeba dlažba nebo jiné materiály. Terasová prkna NATURE PLUS teak se na slunci sice zahřejí, ale jsou stále příjemná na chození i po celodenním slunečném dni, což se o naší světlé dlažbě před domem říci nedá. I to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem původně chtěl zvolit dřevo. Dnes jsem však velmi rád, že jsem se rozhodl pro prkna WoodPlastic®."

Jak můžete vidět na fotografiích, Honzova realizace se opravdu vyvedla. Za MojíTerasu Honzovi přejeme hodně příjemných chvil strávených na terase WoodPlastic a jen samé úspěchy v jeho sportovní kariéře.

Kompletní fotogalerii jeho realizace naleznete zde

Více o Honzovi a jeho sportovních aktivitách zde:

http://www.jenpromuze.cz/

http://xman.idnes.cz/

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference