Honza Lásko doporučuje terasy WoodPlastic (Zobrazit další reference)

Mé jméno je Honza Lásko a jsem profesionální kajakář na divoké vodě. Jezdím po celém světě a snažím se objevovat nové vodopády, peřeje a krásné řeky ve všech koutech naší planety. Můj sport je považován za extrémní a skutečně je zde velké riziko potencionálních problémů. Proto používám to nejlepší možné vybavení a to jsem si tak nějak přenesl i do normálního života. Rád používám veěci, které jsou spolehlivé a fungují. Byl jsem nadšen, když jsem našel produkty od firmy WoodPlastic®, které moje požadavky o spolehlivosti 100% splňují.

Věci, na které se člověk může spolehnout

Protože mám velmi kladný vztah přírodě, přál jsem si od začátku terasu ze dřeva. Řešil jsem jen, jestli jít do lokální dřeviny jako za starých časů nebo do exotiky. Plastová prkna, která jsem viděl, sice vydrží déle než dřevo, ale vypadala opravdu uměle a nehezky. A tak vždy, když jsem viděl novou terasu ze dřeva, tak jsem se znovu ujišťoval, že jsem se rozhodl správně.

Když jsem však začal shánět konkrétní prkna a realizace se blížila, pomalu začaly vyskakovat různé vykřičníky ohledně potencionálních problémů se dřevem v budoucnu. Nakonec jsem zjistil, že starost o prkna je mnohem větší, než jsem si myslel. Já ale trávím spoustu dní v roce mimo Evropu, a proto nemůžu trávit hodiny navíc starostí o terasu. Díky internetu a doporučení jsem se dostal na stránky firmy WoodPlastic® a zjistil, že objevil prkna z dřevoplastu.

Slovo dalo slovo a už jsem si prohlížel ukázkové terasy od firmy WoodPlastic® v Praze ve Štěrboholích. Tady jsem se přesvědčil, že prkna z WPC nemusí být jen funkční, ale můžou i velmi dobře vypadat. A jelikož mám rád klasický vzhled dřeva, rozhodl jsem se pro variantu, která se mu nejvíce blíží -  NATURE PLUS. A pak již šlo vše jak po drátku. Dohodli jsme se, že realizaci si provedu sám svépomocí. Odborníci ve WoodPlastic® navrhli, kolik budeme potřebovat prken, nosičů a dalších věcí pro úplné dokončení. Za několik dní byla terasa připravená na odvoz a já se mohl pomalu pustit do práce. Velmi příjemný byl už jen fakt, že se do terasových prken nemusí vrtat, a také, že používání klipů na upevnění terasy je snadné a pohodlné.

Po realizaci jsme byli nadšení nejen z celkového vzhledu terasy ale i z její povrchové úpravy, která je super příjemná a například v dnešních letních vedrech se terasa nepřehřívá jako třeba dlažba nebo jiné materiály. Terasová prkna NATURE PLUS teak se na slunci sice zahřejí, ale jsou stále příjemná na chození i po celodenním slunečném dni, což se o naší světlé dlažbě před domem říci nedá. I to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem původně chtěl zvolit dřevo.  Dnes jsem však velmi rád, že jsem se rozhodl pro prkna WoodPlastic®.

Za tento senzační produkt bych chtěl firmě WoodPlastic® moc poděkovat. A také za pomoc s výběrem terasy a rady pro její montáž. Věřím, že terasa mě bude bez problémů a hlavně bez údržby sloužit dlouhá léta.

Honza Lásko
kajakář na divoké vodě a člen české reprezentace ve freestylu na divoké vodě.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference