FOR Garden - reportáž (Zpět na výpis článků)

Ve dnech 21. - 24.3. 2013 se v pražských Letňanech konala výstava FOR Garden. Přivezli jsme důkaz místo řečí!

Abychom našim zákazníkům dokázali, jak kvalitní je náš produkt - wood-plastic terasová prkna, přivezli jsme na výstavu FOR Garden 6ti letou terasu Elegance, která byla používaná v exteriéru. Na terasu svítilo slunce, pršelo, snežilo - nicméně její krása je trvalá. Jako jediní na tomto trhu jsme schopni vám ukázat důkaz, že terasa nemění tvar ani barvu. O tuto terasu byl největší zájem, stejně jako o rady našich prodejců.

Pokud máte ještě jakékoli otázky, neváhejte a ptejte se. V případě, že jste se již rozhodli pro terasy wood-plastic se zárukou až 25 let, neváhejte máme je skladem!

Děkujeme za účast na veletrhu. Těšíme se na další setkání v Terasovém centru, Praha Štěrboholy, Ústřední 30. Od 6. 4. jsme pro vás připravili i sobotní dopolední prodej www.terasove-centrum.cz.
Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference