FOR GARDEN 2014 (Zpět na výpis článků)

WoodPlastic® se opět po roce prezentoval se svými novinkami na veletrhu For Garden v pražských Letňanech.

Také letošní ročník veletrhu FOR GARDEN se nesl ve znamení novinek ze světa zahradních staveb, nábytku a dalších zahradních prvků. Vystavovatelům se i letos potvrdil trend posledních let, kterým je stále se zvyšující obliba produktů tuzemské výroby. Zákazníkům jsme zde proto s úspěchem představili terasová a plotová prkna WoodPlastic®, a to v české premiéře.

Absolutním hitem letošního veletrhu se stala terasová prkna FOREST a FOREST PLUS, která návštěvníky zaujala svou výraznou přírodní kresbou a příjemně hebkým povrchem. Zejména žíhaná varianta FOREST PLUS sklidila u návštěvníků nebývalý úspěch, díky svému originálnímu, avšak přirozenému vzhledu. Zákazníci tak dali opět jasně najevo svůj zájem o unikátní české produkty, které u jiných výrobců na našem trhu nenaleznete.
Kromě nové terasy či její rekonstrukce řeší mnozí zákazníci také stavbu plotu, případně výměnu již starého, dnes již nevyhovujícího oplocení. Z tohoto důvodu zaujaly i naše bezúdržbové ploty z materiálu wpc, které mají mnohem delší životnost než ploty dřevěné a navíc odpadá jejich časté natírání. Zákazníky zaujaly nejvíce plotové lišty imitující přirozený vzhled dřeva.


Pokud jste letošní For Garden zmeškali, ale rádi byste naživo viděli naše produkty, rádi vás přivítáme v našem terasovém centru v pražských Štěrboholích , kde najdete naše odborníky a montážní partnery. Od tohoto týdne navíc můžete naše Terasové centrum navštívit ve všedních dnech od 9 do 17.30 hod. a také v sobotu mezi 9. a 12. hodinou. Srdečně vás zveme!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference