Designové terasy PREMIUM FOREST míří na český trh (Zpět na výpis článků)

Společnost WPC - WOODPLASTIC a.s. přináší na trh originální terasová prkna s nevšedním, exoticky vyhlížejícím vzorem.

Společnost WPC - WOODPLASTIC a.s. přináší na trh originální terasová prkna s nevšedním, exoticky vyhlížejícím vzorem. Terasová prkna PREMIUM FOREST vynikají svojí výraznou texturou na povrchu, která vyvolává dojem exotických dřevin.

Atraktivní reliéf připomínající dřevo dodá Vaší terase jedinečný vzhled. Terasová prkna PREMIUM FOREST však můžete využít např. i jako materiál pro schody, chodníky či mola.

Výjimečnost teras PREMIUM FOREST dokáže umocnit i zvolený barevný odstín. K dostání je hned sedm barevných variant. Hledáte-li terasu ve světlejších odstínech, vybírejte mezi variantami CEDAR, TEAK a MERBAU, upřednostňujete-li tmavší vzhled, volte mezi odstíny PALISANDER, GREY, INOX a EBEN.

Terasy PREMIUM FOREST vynikají nejen svým originálním designem, ale i praktickými vlastnostmi. Stejně jako ostatní produkty Woodplastic® se vyznačují vysokou kvalitou a odolností. Běžné povětrnostní vlivy, jako je déšť, sníh, mráz či ostré slunce, nezanechávají na terase PREMIUM FOREST žádné stopy, stejně jako chlorovaná voda z bazénu či slaná mořská voda. Terasy Woodplastic® si dlouhodobě zachovávají stejnou barevnost i tvar – nešednou, nekroutí se ani nepraskají, a to i přesto, že nevyžadují téměř žádnou údržbu (broušení, natírání či moření). Zcela bez obav si mohou na terase hrát i Vaše děti, neboť terasy netvoří třísky ani na rozdíl od dřeva nekloužou.

Všechny produkty Woodplastic® jsou vyráběny v České republice pod licencí Strandex®, USA, která zaručuje vysokou kvalitu provedení našich výrobků, za níž si stojíme. Proto Vám také garantujeme záruku 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

Více se o prknech PREMIUM FOREST dočtete zde.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference