České terasy slaví narozeniny! Využijte víkendovou akci (Zpět na výpis článků)

Terasy od českého výrobce teras, plotů a dalších produktů z materiálu WPC slaví narozeniny! Při této příležitosti si nenechte ujít speciální edici terasových prken, která bude v prodeji pouze tento víkend za výjimečné ceny.

narozeninová akce - terasy woodplastic

Speciální narozeninová edice teras WoodPlastic®

V narozeninové edici můžete zakoupit terasová prkna PREMIUM FOREST TEAK a FOREST PLUS TEAK o délce 2 m se slevou 25 %, které patří mezi nejoblíbenější produkty u zákazníků vůbec pro svůj jedinečný vzor a hebký povrch. Ve světle hnědé barvě TEAK navíc působí velice přirozeně. Terasy FOREST PLUS jsou navíc obohaceny o jemné nepravidelné žíhání.

WPC terasy FOREST TEAK terasy FOREST PLUS TEAK
Terasy FOREST TEAK
Terasy FOREST PLUS TEAK

Narozeninový víkend v terasových centrech s prodlouženou otevírací dobu

Terasová centra v Praze, Brně i Ostravě si na narozeninový víkend přichystala výjimečnou prodlouženou otevírací dobu. Terasy WoodPlastic® zde můžete vidět ve velké ploše vystavené povětrnostním vlivům.

terasová centra woodplastic

Otevírací doba v TERASOVÝCH CENTRECH:

  • SO 23.5. – 9.00 – 15.00 hod
  • NE 24.5. – 9.00 – 12.00 hod

Poznámka: Před návštěvou terasového centra doporučujeme předběžnou telefonickou domluvu.

NÁŠ TIP: Během narozeninového víkendu získáte v Terasovém centru v Brně navíc při objednání bazénu ROBOT ZDARMA nebo VÍŘIVKY SE SLEVOU 5%! Více o akci ZDE

Terasy WoodPlastic® můžete zakoupit také v pražském centru Garden 6 nebo u ostatních prodejců WoodPlastic® (kontakty ZDE).

Podmínky akce

  • Akce platí pouze pro speciální narozeninovou edici uvedených terasových prken PREMIUM FOREST TEAK a PREMIUM FOREST PLUS TEAK o délce 2 m a nevztahuje se na příslušenství. Akce platí pouze do vyprodání zásob.
  • Akce platí při zaregistrování zákazníka u svého prodejce od 23.5. do neděle 24.5.2015 a při platbě zboží na účet WPC – WOODPLASTIC a.s. a vyzvednutí zboží do 30.6. 2015.
  • Pro více informací kontaktujte prodejce (zde) nebo výrobce: wpc@woodplastic.cz, tel. +420 321 001 525.

Více informací o akci najdete na stránkách výrobce: www.woodplastic.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference