Brněnský stavební veletrh startuje již ve středu 22.4.15 (Zpět na výpis článků)

Chcete stavět, rekonstruovat, věnovat se zahradním úpravám nebo budovat terasu? Načerpejte inspraci na dalším tradičním stavebním veletrhu, tentokráte na brněnském IBF. Jeden z největších a nejoblíbenějších českých veletrhů se zaměřením na stavebnictví opět láká na nepřeberné množství témat a zajímavostí z oboru.

Veletrh Brno IBF - 22.-25.4.2015

Letošní témata stojí za návštěvu

Jedním z hlavních zaměření letošního ročníku je ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA. Dále je to Energetická náročnost budov nebo Výběr vhodného osvětlení. Zajímavostí jsou pak nezávislá bezplatná poradenská centra, kde se milovníci zahrady mohou obracet na PORADENSKÉ CENTRUM ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY (VP K, plocha 07).

Mimo jiné Vás zde čeká i opravdu překvapivě obsáhlý doprovodný program - za povšimnutí stojí určitě sobotní akce od 13:00 s názvem "Jak správně položit trávník" (volná plocha K, sekce zahrady).

bazény na veletrhu terasy
Na veletrhu najdete odborníky na bazény, i zastřešení (pavilon P, st. 133) ..stejně jako českého výrobce teras z materiálu WPC

Chybět zde nebudou ani oblíbené bazény a terasy, které najdete v Pavilonu P, na stánku č. 133 (český výrobce teras WPC - WOODPLASTIC, bazény od spol. ART BAZÉNY).

Nebudou chybět ani známé tváře  - ve středu 22. dubna od 14.00 se můžete setkat s oblíbenými sourozenci Gondíkovými známými z pořadů Rady ptáka Loskutáka a nově také Gondíci s.r.o.

gondici-s-r-o
Na veletrhu se můžete setkat i s oblíbenými sourozenci Gondíkovými

Veletrh v kostce

  • Akce: IBF Mezinárodní stavební veletrh Brno
  • Termín konání: 22.-25.4. 2015
  • Místo konání: Brno - Výstaviště (Výstaviště 405/1, 603 00  Brno)
  • Otevírací doba: ČT - PÁ - 10.00 - 18.00 hod., SO - 10.00 - 17.00 hod.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference