Bezúdržbové terasy WoodPlastic® – česká výroba, celorepubliková síť partnerů a tisíce spokojených zákazníků (Zpět na výpis článků)

Terasy WoodPlastic® ze středočeských Bukovan jsou vyráběny za pomoci americké laserové technologie ze směsi čistého dřeva a zdravotně nezávadného polyehtylenu PE-HD, který je 100% recyklovatelný. Díky jejich vysoké kvalitě a také profesionální práci partnerů a montážníků společnosti WPC – WoodPlastic je oceňuje už více než 10 000 spokojených zákazníků po celém světě.

Prkna WoodPlastic® odolávají všem rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření – jsou minimálně nasákavá a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Na jejich protiskluzovém povrchu se netvoří třísky ani štěpy a díky plnému profilu se nekroutí, nedrolí a nelámou.

 

Dřevoplastová prkna od společnosti WPC – WoodPlastic nejsou o kompromisech, a proto patří k nejlepším na trhu. Ale to, co dělá z nabídky českého výrobce jedinečnou záležitost, jsou jeho terasová centra, certifikovaní partneři a zruční montážníci.

 

Zkušení profesionálové vás osobně a bezplatně navštíví kdykoli a kdekoli v ČR. Pomohou vám vybrat nejvhodnější prkna, zdarma vypracují návrh terasy a předběžnou kalkulaci a seznámí vás s podrobnostmi montáže.

 

Kontaktujte nás nebo navštivte některé z našich terasových center, vybírejte z velkého množství různých druhů povrchů prken příjemných na dotyk a z přirozeně působících barevných odstínů a přesvědčte se o přednostech teras WoodPlastic® osobně.

 

www.woodplastic.cz

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference