Aktuality

19.04.2020
Terasa. Stále ji nosíte v hlavě, ale nevíte jak začít? Nedostává se vám času, netušíte, z jakého konce se do její stavby pustit, jaký materiál zvolit? Vybrat a postavit u domu kvalitní a krásnou terasu je dnes snazší, než byste řekli. Z mnoha praktických, ale i estetických důvodů jsou stále oblíbenějším materiálem prkna z kompozitu dřeva a polymeru, označovaná zkratkou WPC.
11.04.2020
Terasy WoodPlastic® ze středočeských Bukovan jsou vyráběny za pomoci americké laserové technologie ze směsi čistého dřeva a zdravotně nezávadného polyehtylenu PE-HD, který je 100% recyklovatelný. Díky jejich vysoké kvalitě a také profesionální práci partnerů a montážníků společnosti WPC – WoodPlastic je oceňuje už více než 10 000 spokojených zákazníků po celém světě.
05.04.2020
Česká společnost WPC – WoodPlastic, výrobce a dodavatel teras, plotů a obkladů z kompozitního dřevěného materiálu, nabízí terasová prkna v prémiové řadě TERAFEST. Prkna standardních profilů s přirozeně působícími povrchy jsou k dispozici v mnoha přírodních barevných odstínech. Sortiment z moderního materiálu WoodPlastic® doplňují prkna v profilu MAX o šířce 195 mm.
29.03.2020
WPC – WoodPlastic je český výrobce kvalitních bezúdržbových teras, plotů a obkladů z dřevěného kompozitního materiálu. Špičkové a atraktivní výrobky ze závodu ve středočeských Bukovanech dosud uspěly ve více než 30 zemích světa, včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky mimořádně náročných západních trhů.
22.03.2020
Vážení zákazníci, dovolte mi, abych Vás tímto ujistil, že veškeré naše služby, včetně návrhů teras, prodeje prken a finálních montáží jsou Vám i nadále k dispozici bez zásadnějších změn.
13.03.2020
Sluneční paprsky jsou stále odvážnější a venkovní terasa láká k posezení. Není nad krásné ráno na čerstvém vzduchu v hezkém a důvěrném prostředí. Správná terasa vám takovou jistotu nabídne. Dnes, zítra, za rok, za deset let. Protože správná terasa je taková, která zůstává po dlouhá léta atraktivní, příjemná a bezpečná, aniž byste jí museli věnovat přehnanou péči. Základem pro kvalitní terasu je vsadit na co nejlepší materiál a vstřícné služby.
07.03.2020
V současnosti lze recyklovat méně než polovinu všech druhů plastů. Překlad anglického termínu Wood-Plastic Composite by mohl svádět k představě, že kvalitní WPC se může vyrábět z jakékoli „umělé hmoty“ včetně měkčených plastů. Ale řada předních výrobců, například česká společnost WPC – WoodPlastic, se jim vyhýbá.
29.02.2020
Produkty z WPC jsou dnes velkým hitem, ale ne všechny dřevoplastové terasy splní vaše očekávání. Pro dlouhou životnost terasy bez ztráty jejích vlastností je nejdůležitější to, z čeho a jak se vyrábějí prkna. Levná prkna nejčastěji s dutým profilem dovážená ve velkých objemech z Asie často postrádají právě ty požadované parametry, kvůli kterým bylo WPC vyvinuto.
23.02.2020
Jsou atraktivní a z funkčního hlediska jen těžko překonatelné. Každé z prken terasy od společnosti WPC – WoodPlastic je extrudováno za pomoci špičkové laserové technologie Strandex. Základem výrobní směsi je kombinace čisté, pečlivě vybrané dřevité moučky obohacené o panenský polymer stejného typu, jaký se používá ve zdravotnictví ke zhotovování například dětských dudlíků.
16.02.2020
Produkty z dřevěného kompozitu jsou dnes velkým hitem, ale ne všechny splní očekávání. Levná prkna neznámého původu a neidentifikovatelného složení často postrádají právě ty parametry, kvůli nimž o nové terase z WPC uvažujete: odolnost, atraktivní vzhled, bezpečnost, nezávadnost, minimální údržba… A přitom výrobce špičkových kompozitních prken máme přímo u nás doma. České terasy WoodPlastic® oceňuje už více než 10 000 spokojených zákazníků po celém světě, buďte mezi nimi.
09.02.2020
Jaro je za humny, i když to tak možná ještě nevypadá. Ale nenechme se mýlit. Zahrada už se chystá na své další velké představení a ani my bychom neměli propásnout šanci připravit se na krásný rok. Právě teď je ideální doba na výběr nové terasy. Takové, která vám bude dlouhodobě poskytovat to, kvůli čemu si terasy pořizujeme: radost, jistotu i povyražení.
02.02.2020
Každé z prken této atraktivní drážkované terasy Star od společnosti WPC – WoodPlastic je vyrobeno ve středočeských Bukovanech za pomoci laserové technologie. Prkna jsou extrudována ze směsi pečlivě vybrané dřevité moučky obohacené o panenský polymer stejného typu, jaký se používá ve zdravotnictví. WoodPlastic® je perfektní stavební materiál, s nímž lze pracovat podobně jako se dřevem.
27.01.2020
Terasy od české společnosti WPC – WoodPlastic kombinují atraktivní design se špičkovou kvalitou materiálu. Prkna ze středočeských Bukovan jsou vyrobena za pomoci unikátní americké laserové technologie z pečlivě vybrané dřevité moučky obohacené o zdravotně nezávadný polyethylen HDPE.
18.01.2020
Produkty z WPC jsou dnes velkým hitem, ale ne všechny terasy z dřevěného kompozitu splní vaše očekávání. Pro dlouhou životnost terasy bez ztráty jejích vlastností je nejdůležitější to, z čeho a jak se vyrábějí prkna. Laciná prkna nejčastěji s dutým profilem dovážená ve velkých objemech z Asie často postrádají právě ty požadované parametry, kvůli nimž bylo WPC vyvinuto. Vsaďte na světovou kvalitu. Máte ji za humny.
11.01.2020
Terasy od české společnosti WPC – WoodPlastic kombinují atraktivní design se špičkovou kvalitou materiálu. Každé z prken je vyrobeno za pomoci unikátní americké laserové technologie Strandex z kompozitu dřeva z trvale udržitelných zdrojů. Finální směs obsahuje i zdravotně nezávadný, plně recyklovatelný panenský polymer obdobného typu, jaký se používá k výrobě dětských dudlíků.
05.01.2020
Exteriérová schodiště mohou vylepšit, anebo také úplně pokazit dojem, jímž působí váš dům na své okolí. Ještě důležitější než to estetické je pak funkční hledisko. Obě však mají společného jmenovatele – je to materiál, z něhož schodiště postavíte. Ať už sáhnete po klasice v podobě dřeva či kamene nebo zvolíte moderní nerezovou ocel, platí, že materiál a celkové pojetí schodiště by vždy měly za každých okolností korespondovat se stylem domu.
26.12.2019
Rodinný dům v Opočnu zdobí jedna ze tří nejkrásnějších teras realizovaných partnery společnosti WPC – WoodPlastic v roce 2019. Ing. Zdeněk Sláma použil na přání majitelů vkusně provedené novostavby terasová prkna Premium Star z materiálu WoodPlastic® opatřené jemnými drážkami pro bezpečnější pohyb kolem bazénu, v příjemném světlém odstínu Teak.
15.12.2019
Jedna ze tří nejkrásnějších teras roku z materiálu WoodPlastic® se nachází na střeše bytu s kouzelným výhledem na pražský Smíchov. Titul Terasa roku 2019 získala terasa realizovaná firmou AZ TERRA v průběhu tradičního slavnostního setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic.
11.12.2019
Terasa realizovaná u rodinného domu v Novosedlech brněnskou společností Art Bazény patří mezi tři nejlepší realizace teras z materiálu WoodPlastic® za rok 2019. Vyhlášení soutěže Terasa roku 2019 se uskutečnilo v průběhu tradičního slavnostního setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic koncem listopadu v Praze.
08.12.2019
Blíží se závěr roku. Sluneční paprsek, který sem tam prozáří hradbu mraků, je malým svátkem a tlumené odstíny prken na terase lákají k prodlévání už jen ty nejodolnější jedince. Přesto je třeba dodělat, co zbývá – opravit, uklidit, vyčistit… Nezastřešená terasa je po celý rok vystavená náročným klimatickým podmínkám a další zátěži spojené s jejím každodenním používáním.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference