AKCE - MONTÁŽ ZDARMA (Zpět na výpis článků)

Při nákupu terasy EMOTION získáte montáž terasy zdarma.

Kupte si terasu EMOTION v odstínu SVĚTLE HNĚDÁ či KAŠTANOVĚ EXOTICKÁ, vítěze soutěže GRAND PRIX  na veletrhu For Garden 2012, a jako bonus pro vás zařídíme montáž vaší nové terasy zcela zdarma*.

Vysoká kvalita provedení je zaručena certifikovanými montážními partnery WoodPlastic®, kteří mají zkušenosti s desítkami úspěšných realizací.

Podrobné informace o terasách EMOTION naleznete zde.

terasa Emotion - světle hnědá
terasa Emotion - světle hnědá

*Akce platí od 15.2. do 28.2.2014 nebo do vyprodání zásob.Montáž zdarma neobsahuje dopravu a přesun materiálu. V případě složitých tvarů (oblouků, schodů apod.) si prodejce může nárokovat příplatek. Neobsahuje stavební připravenost.

Terasa Emotion - kaštanově exotická
Terasa Emotion - kaštanově exotická

 

ZDE KE STAŽENÍ AKČNÍ LETÁK:
AKCE MONTÁŽ ZDARMA
AKCE MONTÁŽ ZDARMA

 

 


Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference