Originální vánoční poukaz (Zpět na výpis článků)

Vážení zákazníci, chcete překvapit své blízké originálním a velmi praktickým vánočním dárkem? Dopřejte jim požitek z luxusní bezúdržbové terasy.

Stačí jen zaslat e-mail na adresu wpc@woodplastic.cz, uvést v jaké hodnotě si přejete voucher vystavit, poté uhradit částku na účet společnosti WPC - WOODPLASTIC s.r.o. a my Vám obratem voucher ve zvolené hodnotě zašleme.


Obdarovaný si může dle svého přání vybrat terasu či plot ze stejného bezúdržbového materiálu (www.mojeterasa.cz/terasy, www.mojeterasa.cz/ploty-a-zabradli) nebo případně využít voucher k nákupu v našem e-shopu (http://eshop.mojeterasa.cz), a to nejpozději do 30.4.2013. Terasu i zboží stačí do tohoto data pouze závazně objednat.


Přejeme krásné svátky a příjemné chvíle na naší terase!

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference