Aktuality

18.07.2019
Zahradní terasa. Kdo ji nemá, neví, o co přichází. Kdo si ji pořídil, nechápe, jak bez ní mohl žít. Terasa je jednoduchý architektonický prvek, který dokáže výrazným způsobem povznést kvalitu vašeho bydlení. Je však třeba, aby splňovala jednu důležitou podmínku – potěšení z ní musí dlouhodobě převažovat nad finančními a časovými investicemi spojnými s péčí o ni.
09.07.2019
Materiál WPC se ukázal být třicet let od svého uvedení na trh více než důstojnou alternativou dřeva. A to jak toho exotického, jehož zásoby se povážlivě tenčí, tak především běžně dostupných dřevin z hospodářských lesů Evropy či Severní Ameriky. Mezi nejvýznamnější evropské výrobce kvalitního kompozitu dřeva a polymeru patří už několik let i česká společnost WPC – WoodPlastic.
05.07.2019
Zvažujete novou terasu, ale nejste si jisti volbou materiálu? Existuje množství argumentů, proč ti, kteří si vybrali moderní kompozit dřeva a polymeru, zvolili správně. K významným evropským výrobcům teras z WPC patří česká společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na to, proč jsou právě jejich terasy tolik vyhledávané.
27.06.2019
Produkty z WPC jsou dnes velkým hitem. Týká se to především zahradních teras, které rostou jako houby po dešti. Jaké přednosti nabízí kompozit dřeva a polymeru? Nejedná se o pouhou módní záležitost, o krátkodechou alternativu tradičních materiálů, jako jsou dřevo, kámen, keramika či beton? A kdy nedává pořízení terasy z WPC vůbec žádný smysl?
14.06.2019
Pokud si chcete doopravdy vychutnat pohodlí svého domu, pořiďte mu terasu. A pokud chcete, aby byla atraktivní a sloužila vám dlouho, dobře a bez dalších investic do údržby, vyberte si terasu z WPC. Jedná se o moderní ekologický materiál na bázi dřeva a plastového polymeru, který věrně imituje dřevěný povrch, ale přitom dokáže eliminovat všechny nežádoucí vlastnosti dřeva.
06.06.2019
Terasa. Stále ji nosíte v hlavě, ale nevíte jak začít? Nedostává se vám času, netušíte, z jakého konce se do její stavby pustit, jaký materiál zvolit? Vybrat a postavit u domu kvalitní a krásnou terasu je dnes snazší, než byste řekli. Z mnoha praktických, ale i estetických důvodů jsou stále oblíbenějším materiálem prkna z kompozitu dřeva a polymeru, označovaná zkratkou WPC.
29.05.2019
Léto už zakleklo do startovních bloků a průzračná voda v bazénech cirkuluje napětím. Na to, abyste probudili svoji domácí plovárnu ze zimního spánku, je ještě chvíli času. Ale co prostor kolem? Bezprostřední okolí bazénu tvoří jeho nedílnou součást. Moderním architektonickým řešením plochy kolem bazénu je kvalitní terasa. Bezpečná, atraktivní a čistá terasa posune komfort rodinného života o příjemný stupínek výš.
23.05.2019
Kvalitní terasa patří k modernímu životnímu stylu. Tedy k takovému, který vyžaduje intenzivní pracovní nasazení, kompenzované možností příjemné relaxace, nejlépe v soukromí. A stejně jako rostou naše nároky na komfort ve všech ostatních sférách života, také v případě terasy po právu očekáváme, že bude dlouhodobě atraktivní, spolehlivá a především, že nás její provoz nebude zbytečně zatěžovat.
14.05.2019
Může být něco lepšího než začínat náročný pracovní den v soukromí, a přitom na čerstvém vzduchu? Urovnat si myšlenky, potěšit se pohledem na ještě orosená stébla perfektně zastřiženého trávníku a nastavit tvář prvním slunečním paprskům? Terasa u vašeho domu je místo, které vám dokáže dodat klid i tolik potřebnou energii. Dobrá terasa, to je styl života.
07.05.2019
Jak se z importéra nezavedeného sortimentu stane úspěšný výrobce, který vyváží do celého světa? S dovozem dřevoplastových prken jsme začali před více než deseti lety. V té době jsme byli průkopníky prodeje a montáže zcela nového typu produktu na tuzemském trhu. Věřili jsme, že výrobky z WPC mají perspektivu. Pokud má nabízená novinka tolik předností oproti tomu, co bylo dosud považováno za standard, a pokud navíc i dobře vypadá, je to velké plus.
28.04.2019
1. Na co si dávat pozor při zakládání terasy? Nejdříve si musíme pochopitelně ujasnit, jakou terasu chceme a co od ní očekáváme. Co se týká samotného zakládání terasy, pozornost je třeba věnovat především přípravě podloží. Základní vrstva by měla být co nejstabilnější a pevná, aby časem neměnila tvar a nepropadala se.
17.04.2019
Terasy z kompozitu dřeva a polymeru HDPE nabízejí nejpřirozenější alternativu klasických dřevěných povrchů. Kvalitní panenský plast, čisté PEFC dřevo a 100% ekologické přísady a barvy zaručují dlouhou životnost prken při minimálních nákladech na jejich údržbu.
12.04.2019
Vhodně navržená zahradní terasa je vždy přínosem. A to jak přirozenou kultivací bezprostředního okolí vašeho domu, tak hlavně proto, že vám nenápadně, ale o to zásadněji obohatí každodenní život. Terasy z moderního materiálu WoodPlastic® splňují veškeré požadavky kladené na design a funkčnost tohoto zajímavého architektonického prvku.
05.04.2019
Výherce soutěže Léto na zahradě, kterou připravila naše společnost spolu s portálem iDnes, získá zdarma terasu WoodPlastic® v hodnotě 50 000 korun podle svého výběru. Volit lze z několika šířek profilů prken FOREST, FOREST PLUS, STAR, STYLE PLUS a RUSTIC a až ze šesti barevných odstínů. O terasu včetně montáže mohou soutěžit majitelé zahrad, venkovních bazénů, předzahrádek i bytů s terasou. Uzávěrka přihlášek do soutěže je 17. dubna 2019. Bližší informace o podmínkách účasti v soutěži získáte zde. Přejeme vám hodně štěstí!
27.03.2019
Systém ALUWood společnosti WPC – WoodPlastic získal prestižní cenu GRAND PRIX určenou pro nejlepší exponáty na mezinárodním veletrhu FOR GARDEN. Sestava ALUWood umožňuje variabilní kombinace zahradních doplňků, jako jsou například květníky, zahradní truhly nebo lavičky.
19.03.2019
Terasy, ploty a obklady z WPC jsou dnes už víc než jen lákavou alternativou klasickým materiálům. WPC je trendem současnosti a trendy určuje lídr. Evropským lídrem ve výrobě dřevoplastových kompozitů je česká společnost WPC – WoodPlastic. Ta nabízí vedle prken standardních rozměrů i bezmála čtvrt metru široké profily MAX, jejichž předností je rychlejší montáž, úspora spojovacího materiálu a unikátní vzhled díky menšímu množství spár.
11.03.2019
Expanze společnosti WPC - Woodplastic pokračuje. Nové budovy rozsáhlého rezidenčního komplexu Imperial Vista v nigerijském hlavním městě Abuje jsou právě nyní osazovány WPC obkladovými profily ECO v palisandrovém odstínu designu FOREST.
19.02.2019
Už se těšíte na terasu? Oklepat se z té nekonečné zimní melancholie, naplnit plíce čerstvým vzduchem, vystavit tvář slunečním paprskům. Je příjemné mít možnost projít se zas venku, a přitom zůstat doma. Našlapovat v přírodě, a přitom po bezpečném povrchu své krásné terasy.
17.02.2019
Interiéry domu či bytu jsou v našich končinách něčím, co můžeme považovat za jistým způsobem dané. Řídí se léta ověřenými standardy, tedy tím, co je vyzkoušené, funkční, vhodné a tradiční. Nemá asi smysl vymýšlet převratné novinky tam, kde potřebujeme každý den provádět hygienu, uvařit si nebo odpočívat. A podobně se to má i s bezprostředním okolím domu - taková zahrada, ať už užitková nebo okrasná, bývá zkrátka ohrazený a za nějakým účelem upravený pozemek.
15.02.2019
Terasy z kompozitu dřeva a polymeru jsou stále vyhledávanější, především kvůli svému atraktivnímu vzhledu a dlouhé životnosti. Společnost WPC - WoodPlastic®, jediný tuzemský výrobce WPC teras s americkou licencí Strandex, poskytuje na své špičkové produkty záruku až 25 let.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference