Aktuality

08.11.2019
Na 6 000 unikátních bezúdržbových lamel z kompozitu dřeva a polymeru od české společnosti WPC – WoodPlastic dominuje atraktivnímu vzhledu nového luxusního domu v Bratislavě. Objekt získal prestižní Cenu slovenské komory architektů CE ZA AR 2019 v kategorii bytových domů.
02.11.2019
Ve středočeských Bukovanech sídlí firma, jejíž výrobky bodují ve více než 30 zemích světa, včetně těch nejnáročnějších trhů západní Evropy. Terasy z kompozitu dřeva a polymeru od společnosti WPC – WoodPlastic jsou zárukou, že si pořizujete to nejlepší, co je momentálně k dispozici. Do toho nezapomeňte zahrnout i odpovídající firemní servis, který vám poskytnou odborníci v terasových centrech po celé České republice.
27.10.2019
WPC – WoodPlastic je český výrobce kvalitních bezúdržbových teras, plotů a obkladů z dřevěného kompozitního materiálu. Špičkové a atraktivní výrobky ze závodu ve středočeských Bukovanech dosud uspěly ve více než 30 zemích světa, včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky mimořádně náročných západních trhů.
18.10.2019
Podzim je tu a v celé kráse. Ranní mrazíky sice ještě přecházejí ve sluncem prozářené dny, ty ale vzápětí nemilosrdně střídá brzké šero dlouhých sychravých podvečerů. Lehátka u bazénu jsou dávno uklizená, ale na zahradě je třeba zastřihnout růže, shrabat listí a ještě před příchodem zimy zahájit pravidelnou údržbu terasy. Je nejvyšší čas, i když… jak pro koho. V případě teras z materiálu WoodPlastic® sezóna zdaleka nekončí.
13.10.2019
Stále více z nás dokáže ocenit nenápadný půvab zahradní terasy bez ohledu na to, jestli je, či není to, čemu se říká sezóna. Snad jediné, co s příchodem babího léta pravidelně řešíme, je, kolik toho zase bude třeba letos na terase opravit. Aby zůstala příjemná, bezpečná a atraktivní. Je ale náročná péče o tento náš venkovní pokoj opravdu nezbytná?
05.10.2019
Toužíte po krásné terase s dlouhou životností? O kvalitě terasy rozhoduje volba materiálu. A moderní prkna z dřevěného kompozitu od českého výrobce WPC – WoodPlastic mají skvělý zvuk ve více než 30 zemích světa. Včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky náročných západních trhů. Proč?
29.09.2019
Poslední sluneční paprsky babího léta dopadají na tvář a oznamují blížící se změny. Koruny stromů na zahradě stále ještě zdobí listy, ale nebude to trvat dlouho, než se začnou jeden po druhém tiše snášet na chladem zkřehlá stébla trávníku, na chodníčky, na terasu. Na prkna, která se během léta stala tím nejoblíbenějším místem vašeho domova.
22.09.2019
Česká společnost WPC – WoodPlastic patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce teras z kvalitního kompozitu dřeva a polymeru. Za dobu své zhruba desetileté existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěla ve více než 30 zemích světa. Důvod úspěchu tkví především ve vlastnostech materiálu a atraktivním designu výrobků.
15.09.2019
Určitě se shodneme na tom, že dobrá zahradní terasa by měla být praktická a zároveň i příjemná. Měla by naplňovat potřeby svých uživatelů, a přitom korespondovat s domem a jeho okolím. Někdo vyžaduje reprezentativní prostor osazený nejrůznějšími vychytávkami, jiný si cení nenáročnosti, další pak možnosti kdykoli odpočívat v bezpečí soukromí, a zároveň venku na čerstvém vzduchu.
08.09.2019
Produkty z materiálu WPC se dnes nejčastěji uplatňují v exteriéru v podobě teras, plotů a obkladů stěn budov. V porovnání s výrobky ze dřeva nabízí WPC neporovnatelně větší odolnost a násobně delší životnost při výrazně nižší náročnosti na údržbu. Kompozitní materiály však byly vyvinuty nejenom coby alternativa klasického dřeva, ale i odolných exotických dřevin.
03.09.2019
Chcete atraktivní a funkční terasu s dlouhou životností? Zvolte WPC, moderní materiál ze směsi dřeva a polymeru. Prkna z kompozitu mají povrch věrně evokující dřevo, ale na rozdíl od něj jsou neporovnatelně snadnější na údržbu. V České republice patří mezi přední výrobce teras z WPC společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na hlavní výhody jejích výrobků.
28.08.2019
Jedním z přínosů moderních stavebních materiálů a nových technologií je, že nám umožňují klást na venkovní prostory podobné nároky, jaké máme na obytné místnosti v interiéru. A to včetně jejich funkčnosti, atraktivity i snadné údržby bez výraznější potřeby dodatečných investic. K dalším důležitým atributům takových materiálů neodmyslitelně patří i ohleduplnost k životnímu prostředí a záruka bezpečnosti pro koncové uživatele.
19.08.2019
Při nedávné návštěvě u známých nás zaujala jejich hezká a jednoduchá terasa z materiálu, který se jmenuje WPC. Trochu nás ale zarazilo, že na některých místech, hlavně na okrajích kolem bazénu, se prkna jejich terasy nepatrně odlamují, jinde jako by zase byla trochu zvlněná. Je to u WPC běžná vlastnost?
09.08.2019
Moderní stavební materiály, jako je WPC, nám umožňují klást na venkovní prostory podobné nároky, jaké máme na obytné místnosti v interiéru domu. Včetně jejich funkčnosti, atraktivity a snadné udržovatelnosti bez potřeby dodatečných investic. To je také důvod, proč si stále více informovaných zájemců pořizuje na své zahrady, balkóny, lodžie nebo střechy nové terasy z kompozitu dřeva a polymeru.
04.08.2019
Materiál WPC vznikl před třiceti lety. Za tu dobu se ukázal být více než důstojnou alternativou dřeva. Nejčastější uplatnění nachází v exteriéru v podobě teras, plotů či obkladů stěn. Mezi nejvýznamnější evropské výrobce kvalitního kompozitu dřevní moučky a polymeru se řadí česká společnost WPC – WoodPlastic.
28.07.2019
Během několika posledních let výrazně roste zájem o zahradní terasy z WPC. Zažitý český ekvivalent anglického názvu Wood-Plastic Composite je dřevoplast, ale pro tenhle moderní materiál by se hodilo spíše označení rozumná volba.
23.07.2019
Terasa je malý zázrak. I ta nejmenší totiž dokáže obdivuhodným způsobem vylepšit váš dům a jeho okolí. Ale na to hlavní stejně přijdete, až když si ji pořídíte. Terasa vám nabídne úplně novou dimenzi bydlení. Má to však jeden háček. Terasa by měla být dostatečně kvalitní a péče o ni by vás neměla vyčerpávat.
18.07.2019
Zahradní terasa. Kdo ji nemá, neví, o co přichází. Kdo si ji pořídil, nechápe, jak bez ní mohl žít. Terasa je jednoduchý architektonický prvek, který dokáže výrazným způsobem povznést kvalitu vašeho bydlení. Je však třeba, aby splňovala jednu důležitou podmínku – potěšení z ní musí dlouhodobě převažovat nad finančními a časovými investicemi spojnými s péčí o ni.
09.07.2019
Materiál WPC se ukázal být třicet let od svého uvedení na trh více než důstojnou alternativou dřeva. A to jak toho exotického, jehož zásoby se povážlivě tenčí, tak především běžně dostupných dřevin z hospodářských lesů Evropy či Severní Ameriky. Mezi nejvýznamnější evropské výrobce kvalitního kompozitu dřeva a polymeru patří už několik let i česká společnost WPC – WoodPlastic.
05.07.2019
Zvažujete novou terasu, ale nejste si jisti volbou materiálu? Existuje množství argumentů, proč ti, kteří si vybrali moderní kompozit dřeva a polymeru, zvolili správně. K významným evropským výrobcům teras z WPC patří česká společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na to, proč jsou právě jejich terasy tolik vyhledávané.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference