Aktuality

17.02.2019
Interiéry domu či bytu jsou v našich končinách něčím, co můžeme považovat za jistým způsobem dané. Řídí se léta ověřenými standardy, tedy tím, co je vyzkoušené, funkční, vhodné a tradiční. Nemá asi smysl vymýšlet převratné novinky tam, kde potřebujeme každý den provádět hygienu, uvařit si nebo odpočívat. A podobně se to má i s bezprostředním okolím domu - taková zahrada, ať už užitková nebo okrasná, bývá zkrátka ohrazený a za nějakým účelem upravený pozemek.
15.02.2019
Terasy z kompozitu dřeva a polymeru jsou stále vyhledávanější, především kvůli svému atraktivnímu vzhledu a dlouhé životnosti. Společnost WPC - WoodPlastic®, jediný tuzemský výrobce WPC teras s americkou licencí Strandex, poskytuje na své špičkové produkty záruku až 25 let.
15.02.2019
Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno musí vydržet materiál, z něhož je vybudována nezastřešená terasa? Slunce a mráz, bláto a zbytky jídel, chemie, oharky, tlející tráva, a to všechno den za dnem, rok za rokem.
15.02.2019
Únor ještě není ten správný měsíc k posezení na zahradě a kdoví jak to bude v březnu. Ale už se to pomalu blíží - svěží ráno, francouzské okno dokořán, zpěv ptáků... A dokonalá terasa. Může být něco lepšího než začínat náročný den plný pracovního vytížení v soukromí, a přitom na sluníčku a čerstvém vzduchu?
15.02.2019
Terasy z WPC se dokázaly během několika mála let od svého uvedení na tuzemský trh stát ze žhavé novinky vyhledávaným trendem. Důvod rostoucího zájmu je prostý - atraktivní vzhled, minimální potřeba údržby a kvalita výrazně přesahující vše, co bylo až dosud považováno za standard.
15.02.2019
Přijďte se podívat na výrobky společnosti WoodPlastic do pražských Leťňan. Na stánku číslo 1C12 v hale 1 se budete moci přesvědčit o špičkové kvalitě našich WPC teras, plotů a obkladů.
14.02.2019
Pořízení hezké, bezpečné a z ekonomického hlediska výhodné terasy ještě nikdy nebylo snazší. Díky moderním materiálům, jako je dřevoplastový kompozit WPC, je dnes možné vybrat si mimořádně odolná prkna nejrůznějších povrchů a odstínů. Záleží jen na vašich preferencích.
11.06.2018
Kupte si terasu WoodPlastic® v termínu 14. – 16. 6. a jako dárek získáte všechny nerezové klipy a vruty v hodnotě 10 – 12% ceny terasy ZDARMA. Slavíme narozeniny a o svou radost se chceme podělit s vámi. Dárek získáte nákupem terasy v Terasových centrech WoodPlastic®, u našich certifikovaných montážních partnerů nebo přímo u nás v Bukovanech.
29.01.2018
Na začátku je třeba se při výběru materiálu dobře rozhodnout, zda-li preferujete přírodní řešení s nutností údržby, či jeho kompozitní alternativu, jež nám své vlastnosti propůjčí po několik desetiletí. Již předpokládaný souboj nastane mezi klasickým dřevem a WPC (wood-plastic composite) prkny, jež jsou vyrobeny ze směsi dřeva a kvalitního polymeru HDPE.
01.06.2017
Terasové centrum v Brně rozšířily prezentaci teras o novinku Rustic.
11.02.2017
TERASA S PREKRÝVAJÍCÍMI SE SPÁRAMI A UNIKÁTNÍM NOVÝM POVRCHEM
15.12.2016
Vítězem Soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016 se stala terasa manželů Káňových z Fulneku, kterou zhotovila firma Kvalitní terasa Ing. Milana Řehy z terasového centra Ostrava. Tato terasa, ačkoli nezvítězila ve veřejném hlasování na Facebooku, byla vysoce hodnocena jak architektkou, tak zástupci firmy WPC-WOODPLASTIC. V celkovém součtu získala 53,2 bodu.
05.12.2016
Veřejné hlasování v SOUTĚŽI O NEJKRÁSNĚJŠÍ TERASU 2016 skončilo. Na prvním místě s 200 body zatím skončila terasa pana Jiřího, kterou realizovala firma StaDoRe z prken Premium Forest plus v barvě Palisander.
30.11.2016
Firma WPC – Woodplastic bude v lednu poprvé vystavovat na mnichovském veletrhu BAU. Náš stánek č. 136 najdete v hale A6.
28.11.2016
Chcete se zúčastnit naší soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016? Do konce soutěže zbývají poslední tři dny! Hlasujte pro některou ze soutěžních fotografií. Třeba pro terasu paní Terezy...
24.11.2016
Chcete se zúčastnit naší soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016? Až do konce listopadu můžete nahrávat fotografie svých teras nebo hlasovat pro některou ze soutěžních fotografií. Třeba pro terasu paní Kláry...
21.11.2016
Chcete se zúčastnit naší soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016? Až do konce listopadu můžete nahrávat fotografie svých teras nebo hlasovat pro některou ze soutěžních fotografií. Třeba pro terasu paní Hany...
18.11.2016
Chcete se zúčastnit naší soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016? Až do konce listopadu můžete nahrávat fotografie svých teras nebo hlasovat pro některou ze soutěžních fotografií. Třeba pro terasu pana Pavla...
14.11.2016
Chcete se zúčastnit naší soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016? Až do konce listopadu můžete nahrávat fotografie svých teras nebo hlasovat pro některou ze soutěžních fotografií. Třeba pro terasu Nadi a Radima...
10.11.2016
Chcete se zúčastnit naší soutěže o nejkrásnější terasu roku 2016? Až do konce listopadu můžete nahrávat fotografie svých teras nebo hlasovat pro některou ze soutěžních fotografií. Třeba pro terasu paní Andrey...

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference