Aktuality

18.01.2020
Produkty z WPC jsou dnes velkým hitem, ale ne všechny terasy z dřevěného kompozitu splní vaše očekávání. Pro dlouhou životnost terasy bez ztráty jejích vlastností je nejdůležitější to, z čeho a jak se vyrábějí prkna. Laciná prkna nejčastěji s dutým profilem dovážená ve velkých objemech z Asie často postrádají právě ty požadované parametry, kvůli nimž bylo WPC vyvinuto. Vsaďte na světovou kvalitu. Máte ji za humny.
11.01.2020
Terasy od české společnosti WPC – WoodPlastic kombinují atraktivní design se špičkovou kvalitou materiálu. Každé z prken je vyrobeno za pomoci unikátní americké laserové technologie Strandex z kompozitu dřeva z trvale udržitelných zdrojů. Finální směs obsahuje i zdravotně nezávadný, plně recyklovatelný panenský polymer obdobného typu, jaký se používá k výrobě dětských dudlíků.
05.01.2020
Exteriérová schodiště mohou vylepšit, anebo také úplně pokazit dojem, jímž působí váš dům na své okolí. Ještě důležitější než to estetické je pak funkční hledisko. Obě však mají společného jmenovatele – je to materiál, z něhož schodiště postavíte. Ať už sáhnete po klasice v podobě dřeva či kamene nebo zvolíte moderní nerezovou ocel, platí, že materiál a celkové pojetí schodiště by vždy měly za každých okolností korespondovat se stylem domu.
26.12.2019
Rodinný dům v Opočnu zdobí jedna ze tří nejkrásnějších teras realizovaných partnery společnosti WPC – WoodPlastic v roce 2019. Ing. Zdeněk Sláma použil na přání majitelů vkusně provedené novostavby terasová prkna Premium Star z materiálu WoodPlastic® opatřené jemnými drážkami pro bezpečnější pohyb kolem bazénu, v příjemném světlém odstínu Teak.
15.12.2019
Jedna ze tří nejkrásnějších teras roku z materiálu WoodPlastic® se nachází na střeše bytu s kouzelným výhledem na pražský Smíchov. Titul Terasa roku 2019 získala terasa realizovaná firmou AZ TERRA v průběhu tradičního slavnostního setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic.
11.12.2019
Terasa realizovaná u rodinného domu v Novosedlech brněnskou společností Art Bazény patří mezi tři nejlepší realizace teras z materiálu WoodPlastic® za rok 2019. Vyhlášení soutěže Terasa roku 2019 se uskutečnilo v průběhu tradičního slavnostního setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic koncem listopadu v Praze.
08.12.2019
Blíží se závěr roku. Sluneční paprsek, který sem tam prozáří hradbu mraků, je malým svátkem a tlumené odstíny prken na terase lákají k prodlévání už jen ty nejodolnější jedince. Přesto je třeba dodělat, co zbývá – opravit, uklidit, vyčistit… Nezastřešená terasa je po celý rok vystavená náročným klimatickým podmínkám a další zátěži spojené s jejím každodenním používáním.
01.12.2019
Znáte ten pocit, kdy usadíte zbývající lištu, utáhnete poslední vrut, odfouknete smítko, odložíte vodováhu a s tichou radostí přehlédnete výsledek práce svých rukou? Ano, ukočírovat tým lidí, vymyslet a realizovat projekt, absolvovat nespočet úmorných jednání, prostě zvládnout všechny ty kancelářské fígle, to samozřejmě vyžaduje mimořádné nasazení. Ale tohle je něco jiného. Vytvořit něco vlastníma rukama a udělat to pořádně, téhle zkušenosti se nic nevyrovná.
25.11.2019
Koncem listopadu proběhlo tradiční slavnostní setkání na počest partnerů společnosti WPC – WoodPlastic. Hlavním bodem příjemné akce, která se uskutečnila v restauraci v centru Prahy, bylo vyhlášení soutěže Terasa roku 2019 a Montážník roku 2019.
24.11.2019
Zvažujete novou terasu z WPC? Špičkový kompozit dřeva a polymeru je díky svým praktickým vlastnostem a atraktivnímu designu ideálním materiálem. Vedle samotného návrhu terasy je ze všeho nejdůležitější ohlídat kvalitu prken či přesněji, nepodcenit volbu výrobce.
18.11.2019
Ten nejvhodnější čas na výběr zahradní terasy je… kdykoli. Ideálně s předstihem, abyste mohli v klidu zohlednit co nejvíce okolností, které rozhodují o tom, jak moc budete s novou terasou spokojeni. Ne po týdnu, měsíci či sezóně užívání, ale za deset a více let.
08.11.2019
Na 6 000 unikátních bezúdržbových lamel z kompozitu dřeva a polymeru od české společnosti WPC – WoodPlastic dominuje atraktivnímu vzhledu nového luxusního domu v Bratislavě. Objekt získal prestižní Cenu slovenské komory architektů CE ZA AR 2019 v kategorii bytových domů.
02.11.2019
Ve středočeských Bukovanech sídlí firma, jejíž výrobky bodují ve více než 30 zemích světa, včetně těch nejnáročnějších trhů západní Evropy. Terasy z kompozitu dřeva a polymeru od společnosti WPC – WoodPlastic jsou zárukou, že si pořizujete to nejlepší, co je momentálně k dispozici. Do toho nezapomeňte zahrnout i odpovídající firemní servis, který vám poskytnou odborníci v terasových centrech po celé České republice.
27.10.2019
WPC – WoodPlastic je český výrobce kvalitních bezúdržbových teras, plotů a obkladů z dřevěného kompozitního materiálu. Špičkové a atraktivní výrobky ze závodu ve středočeských Bukovanech dosud uspěly ve více než 30 zemích světa, včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky mimořádně náročných západních trhů.
18.10.2019
Podzim je tu a v celé kráse. Ranní mrazíky sice ještě přecházejí ve sluncem prozářené dny, ty ale vzápětí nemilosrdně střídá brzké šero dlouhých sychravých podvečerů. Lehátka u bazénu jsou dávno uklizená, ale na zahradě je třeba zastřihnout růže, shrabat listí a ještě před příchodem zimy zahájit pravidelnou údržbu terasy. Je nejvyšší čas, i když… jak pro koho. V případě teras z materiálu WoodPlastic® sezóna zdaleka nekončí.
13.10.2019
Stále více z nás dokáže ocenit nenápadný půvab zahradní terasy bez ohledu na to, jestli je, či není to, čemu se říká sezóna. Snad jediné, co s příchodem babího léta pravidelně řešíme, je, kolik toho zase bude třeba letos na terase opravit. Aby zůstala příjemná, bezpečná a atraktivní. Je ale náročná péče o tento náš venkovní pokoj opravdu nezbytná?
05.10.2019
Toužíte po krásné terase s dlouhou životností? O kvalitě terasy rozhoduje volba materiálu. A moderní prkna z dřevěného kompozitu od českého výrobce WPC – WoodPlastic mají skvělý zvuk ve více než 30 zemích světa. Včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky náročných západních trhů. Proč?
29.09.2019
Poslední sluneční paprsky babího léta dopadají na tvář a oznamují blížící se změny. Koruny stromů na zahradě stále ještě zdobí listy, ale nebude to trvat dlouho, než se začnou jeden po druhém tiše snášet na chladem zkřehlá stébla trávníku, na chodníčky, na terasu. Na prkna, která se během léta stala tím nejoblíbenějším místem vašeho domova.
22.09.2019
Česká společnost WPC – WoodPlastic patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce teras z kvalitního kompozitu dřeva a polymeru. Za dobu své zhruba desetileté existence firma realizovala zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěla ve více než 30 zemích světa. Důvod úspěchu tkví především ve vlastnostech materiálu a atraktivním designu výrobků.
15.09.2019
Určitě se shodneme na tom, že dobrá zahradní terasa by měla být praktická a zároveň i příjemná. Měla by naplňovat potřeby svých uživatelů, a přitom korespondovat s domem a jeho okolím. Někdo vyžaduje reprezentativní prostor osazený nejrůznějšími vychytávkami, jiný si cení nenáročnosti, další pak možnosti kdykoli odpočívat v bezpečí soukromí, a zároveň venku na čerstvém vzduchu.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference