Aktuality

15.09.2019
Určitě se shodneme na tom, že dobrá zahradní terasa by měla být praktická a zároveň i příjemná. Měla by naplňovat potřeby svých uživatelů, a přitom korespondovat s domem a jeho okolím. Někdo vyžaduje reprezentativní prostor osazený nejrůznějšími vychytávkami, jiný si cení nenáročnosti, další pak možnosti kdykoli odpočívat v bezpečí soukromí, a zároveň venku na čerstvém vzduchu.
08.09.2019
Produkty z materiálu WPC se dnes nejčastěji uplatňují v exteriéru v podobě teras, plotů a obkladů stěn budov. V porovnání s výrobky ze dřeva nabízí WPC neporovnatelně větší odolnost a násobně delší životnost při výrazně nižší náročnosti na údržbu. Kompozitní materiály však byly vyvinuty nejenom coby alternativa klasického dřeva, ale i odolných exotických dřevin.
03.09.2019
Chcete atraktivní a funkční terasu s dlouhou životností? Zvolte WPC, moderní materiál ze směsi dřeva a polymeru. Prkna z kompozitu mají povrch věrně evokující dřevo, ale na rozdíl od něj jsou neporovnatelně snadnější na údržbu. V České republice patří mezi přední výrobce teras z WPC společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na hlavní výhody jejích výrobků.
28.08.2019
Jedním z přínosů moderních stavebních materiálů a nových technologií je, že nám umožňují klást na venkovní prostory podobné nároky, jaké máme na obytné místnosti v interiéru. A to včetně jejich funkčnosti, atraktivity i snadné údržby bez výraznější potřeby dodatečných investic. K dalším důležitým atributům takových materiálů neodmyslitelně patří i ohleduplnost k životnímu prostředí a záruka bezpečnosti pro koncové uživatele.
19.08.2019
Při nedávné návštěvě u známých nás zaujala jejich hezká a jednoduchá terasa z materiálu, který se jmenuje WPC. Trochu nás ale zarazilo, že na některých místech, hlavně na okrajích kolem bazénu, se prkna jejich terasy nepatrně odlamují, jinde jako by zase byla trochu zvlněná. Je to u WPC běžná vlastnost?
09.08.2019
Moderní stavební materiály, jako je WPC, nám umožňují klást na venkovní prostory podobné nároky, jaké máme na obytné místnosti v interiéru domu. Včetně jejich funkčnosti, atraktivity a snadné udržovatelnosti bez potřeby dodatečných investic. To je také důvod, proč si stále více informovaných zájemců pořizuje na své zahrady, balkóny, lodžie nebo střechy nové terasy z kompozitu dřeva a polymeru.
04.08.2019
Materiál WPC vznikl před třiceti lety. Za tu dobu se ukázal být více než důstojnou alternativou dřeva. Nejčastější uplatnění nachází v exteriéru v podobě teras, plotů či obkladů stěn. Mezi nejvýznamnější evropské výrobce kvalitního kompozitu dřevní moučky a polymeru se řadí česká společnost WPC – WoodPlastic.
28.07.2019
Během několika posledních let výrazně roste zájem o zahradní terasy z WPC. Zažitý český ekvivalent anglického názvu Wood-Plastic Composite je dřevoplast, ale pro tenhle moderní materiál by se hodilo spíše označení rozumná volba.
23.07.2019
Terasa je malý zázrak. I ta nejmenší totiž dokáže obdivuhodným způsobem vylepšit váš dům a jeho okolí. Ale na to hlavní stejně přijdete, až když si ji pořídíte. Terasa vám nabídne úplně novou dimenzi bydlení. Má to však jeden háček. Terasa by měla být dostatečně kvalitní a péče o ni by vás neměla vyčerpávat.
18.07.2019
Zahradní terasa. Kdo ji nemá, neví, o co přichází. Kdo si ji pořídil, nechápe, jak bez ní mohl žít. Terasa je jednoduchý architektonický prvek, který dokáže výrazným způsobem povznést kvalitu vašeho bydlení. Je však třeba, aby splňovala jednu důležitou podmínku – potěšení z ní musí dlouhodobě převažovat nad finančními a časovými investicemi spojnými s péčí o ni.
09.07.2019
Materiál WPC se ukázal být třicet let od svého uvedení na trh více než důstojnou alternativou dřeva. A to jak toho exotického, jehož zásoby se povážlivě tenčí, tak především běžně dostupných dřevin z hospodářských lesů Evropy či Severní Ameriky. Mezi nejvýznamnější evropské výrobce kvalitního kompozitu dřeva a polymeru patří už několik let i česká společnost WPC – WoodPlastic.
05.07.2019
Zvažujete novou terasu, ale nejste si jisti volbou materiálu? Existuje množství argumentů, proč ti, kteří si vybrali moderní kompozit dřeva a polymeru, zvolili správně. K významným evropským výrobcům teras z WPC patří česká společnost WPC – WoodPlastic. Pojďme se podívat na to, proč jsou právě jejich terasy tolik vyhledávané.
27.06.2019
Produkty z WPC jsou dnes velkým hitem. Týká se to především zahradních teras, které rostou jako houby po dešti. Jaké přednosti nabízí kompozit dřeva a polymeru? Nejedná se o pouhou módní záležitost, o krátkodechou alternativu tradičních materiálů, jako jsou dřevo, kámen, keramika či beton? A kdy nedává pořízení terasy z WPC vůbec žádný smysl?
14.06.2019
Pokud si chcete doopravdy vychutnat pohodlí svého domu, pořiďte mu terasu. A pokud chcete, aby byla atraktivní a sloužila vám dlouho, dobře a bez dalších investic do údržby, vyberte si terasu z WPC. Jedná se o moderní ekologický materiál na bázi dřeva a plastového polymeru, který věrně imituje dřevěný povrch, ale přitom dokáže eliminovat všechny nežádoucí vlastnosti dřeva.
06.06.2019
Terasa. Stále ji nosíte v hlavě, ale nevíte jak začít? Nedostává se vám času, netušíte, z jakého konce se do její stavby pustit, jaký materiál zvolit? Vybrat a postavit u domu kvalitní a krásnou terasu je dnes snazší, než byste řekli. Z mnoha praktických, ale i estetických důvodů jsou stále oblíbenějším materiálem prkna z kompozitu dřeva a polymeru, označovaná zkratkou WPC.
29.05.2019
Léto už zakleklo do startovních bloků a průzračná voda v bazénech cirkuluje napětím. Na to, abyste probudili svoji domácí plovárnu ze zimního spánku, je ještě chvíli času. Ale co prostor kolem? Bezprostřední okolí bazénu tvoří jeho nedílnou součást. Moderním architektonickým řešením plochy kolem bazénu je kvalitní terasa. Bezpečná, atraktivní a čistá terasa posune komfort rodinného života o příjemný stupínek výš.
23.05.2019
Kvalitní terasa patří k modernímu životnímu stylu. Tedy k takovému, který vyžaduje intenzivní pracovní nasazení, kompenzované možností příjemné relaxace, nejlépe v soukromí. A stejně jako rostou naše nároky na komfort ve všech ostatních sférách života, také v případě terasy po právu očekáváme, že bude dlouhodobě atraktivní, spolehlivá a především, že nás její provoz nebude zbytečně zatěžovat.
14.05.2019
Může být něco lepšího než začínat náročný pracovní den v soukromí, a přitom na čerstvém vzduchu? Urovnat si myšlenky, potěšit se pohledem na ještě orosená stébla perfektně zastřiženého trávníku a nastavit tvář prvním slunečním paprskům? Terasa u vašeho domu je místo, které vám dokáže dodat klid i tolik potřebnou energii. Dobrá terasa, to je styl života.
07.05.2019
Jak se z importéra nezavedeného sortimentu stane úspěšný výrobce, který vyváží do celého světa? S dovozem dřevoplastových prken jsme začali před více než deseti lety. V té době jsme byli průkopníky prodeje a montáže zcela nového typu produktu na tuzemském trhu. Věřili jsme, že výrobky z WPC mají perspektivu. Pokud má nabízená novinka tolik předností oproti tomu, co bylo dosud považováno za standard, a pokud navíc i dobře vypadá, je to velké plus.
28.04.2019
1. Na co si dávat pozor při zakládání terasy? Nejdříve si musíme pochopitelně ujasnit, jakou terasu chceme a co od ní očekáváme. Co se týká samotného zakládání terasy, pozornost je třeba věnovat především přípravě podloží. Základní vrstva by měla být co nejstabilnější a pevná, aby časem neměnila tvar a nepropadala se.

Řekli o nás

Vážení, dovolte mi tímto poděkovat za váš klientský přístup ve věci dodání, montáže a následných konzultací týkajících se naší nové terasy. Uvítal jsem vaší flexibilitu a vstřícnost při realizaci, kdy jste reagoval na mé požadavky ohledně dodání víceprvků a průběžných změn, stejně tak i plnění všech sjednaných termínů. Z nové terasy se s rod... Číst dále
Chtěli bychom velice poděkovat firmě ART BAZÉNY za skvělé jednání, rady a doporučení při výběru naší terasy. V dnešní době, kdy je trh nasycen obrovským množstvím nabídek materiálů by bylo pro nás téměř nemožné vybrat ten pravý pro naši terasu. Číst dále

Všechny reference